Váš partner v oblasti reklamy již více než 20 let

Bannery

Chcete efektivně oslovit svoje potenciální zákazníky? Uvažujete o prezentaci vaší firmy v Ostravě nebo Havířově a chcete využít jiné reklamní možnosti než je velkoplošný tisk? Pak je pro vás banner (nebo též počeštěle banner ) tou správnou volbou velkoplošné reklamy. Předností bannerové inzerce je možnost jejího opětovného použití a příjemná cenová dostupnost pro každého.

Vytváříme a tiskneme kvalitní reklamní bannery se zpevněnými okraji a oky pro uchycení, v různých velikostech, přesně podle vašich představ. Od nejmenších, pro vnitřní výzdobu výloh a jiných prostor obchodu, až po velké reklamní plachty, využívané zejména při venkovní reklamě na plotech, billboardových plochách nebo přímo na celých fasádách budov. O vaše zviditelnění se v Ostravě, Havířově a okolí postaráme komplexně, samozřejmou součástí našich služeb je i montáž a instalace bannerů a vypínacích osnov na velkou a vámi zvolenou plochu.

Mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější bannery patří:
  • Klasická bannerová plachta
  • Banner atypického tvaru (například do štítu budov)
  • Litý banner, vyznačující se velmi dobrou odolností vůči povětrnostním podmínkám, proto je vhodný svou kvalitou pro outdoor reklamu
  • Backlit banner, ideální volba světelné reklamy, s vynikající kvalitou věrohodnosti obrazu
  • Banner typu mesh, velmi vhodný na větrná místa, svoji děrovanou strukturou odolává poryvům větru

Vyzkoušejte efektivitu velkoplošné reklamy ve formě banneru a sami poznáte, že takováto propagace vaší firmy je opravdu účinná.

Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail Zobrazit detail

Kontakty na nás

mapa
Ostrava (prodejna)
Poštovní 14
Ostrava

Tel.: +420 599 526 458
E-mail: postovni@karst.cz

Po - Pá: 8 - 18
mapa
Havířov (prodejna)
Široká 4
Havířov

Tel.: +420 596 814 864
E-mail: siroka@karst.cz

Po - Pá: 8 - 18
So: 9 - 12
mapa
Ostrava (výroba)
Těšínská 65
Ostrava

Tel.: +420 596 245 974
Fax.: +420 596 240 652
E-mail: trojice@karst.cz

Po - Pá: 7 - 15
© 2014 Karst.cz, Všechna práva vyhrazena, Mapa webu